Strechanet je moderná, inovatívna spoločnosť v obchode so strešnými systémami Röben a Terran.

Patríme k lídrom na slovenskom trhu v predaji keramickej strešnej krytiny Röben a betónovej strešnej krytiny Terran. Sme veľmi radi, že sa môžeme pochváliť predajom mnohých striech a stovkami spokojných zákazníkov každý rok.

My nie sme nejaký obyčajný internetový obchod, ktorý predáva množstvo rôznych výrobkov v zdanlivo výhodnej cene. Zameriavame sa na dve vysoko hodnotené značky krytín či už na Slovensku, alebo aj v európskom meradle. Našim cieľom je dokázať poskytnúť zákazníkom maximálne komfortný servis – počnúc kvalitne a prehľadne vypracovanou cenovou ponukou, až po akýkoľvek ďalší servis v súvislosti s dodaním alebo vrátením materiálu, či potrebnou konzultáciou.

Ku každej streche pristupujeme tak, ako by bola naša vlastná. Navrhujeme optimálne riešenia, dbáme na kvalitu a dlhodobú funkčnosť strechy, na jej dlhodobý estetický dojem a taktiež aj na ceny všetkých strešných komponentov.

Ako prví sme zaviedli najjednoduchší spôsob ako získať nezáväzný rozpočet na strechu vyplnením krátkeho formulára z pohodlia domova.
Presvedčte sa a vyplňte náš jednoduchý formulár pri výrobkoch prezentovaných na našich stránkach.

V prípade záujmu nás môžete osobne navštíviť a prezrieť si všetky materiály kedykoľvek počas otváracích hodín, alebo aj v iný čas (po vzájomnej dohode).
Ak máte záujem o osobné stretnutie vo vašom meste, prídeme za vami a prinesieme vám vzorky škridiel zdarma.

Už pri vypracovaní cenovej ponuky dbáme na to, aby bol potrebný materiál na celú strechu vypočítaný správne. Okrem základnej škridly samozrejme patria na strechu či už keramické, alebo betónové doplnky ako napríklad krajné, vetracie, či prestupové škridly, hrebenáče a ich ukončenia, vetracie a tesniace doplnky, fólia, lemovania a odkvapový systém. Všetko vám prehľadne a zrozumiteľne vypíšeme riadok po riadku bez zbytočných tajností.

Materiál dovážame zdarma kdekoľvek na území Slovenska. Po dohode o cene dopravy zo Slovenska aj v okolitých krajinách. Palety nezálohujeme.

Stáva sa nám to minimálne, no môže sa stať, že budete potrebovať doobjednať materiál alebo naopak vám zostane a nemáte záujem si ho ponechať. V prípade doobjednania vám dovezieme materiál v čo najkratšom čase za rovnakých podmienok, ako pri objednávke a zdarma. Dodáme vám ho rýchlejšie ako lokálne stavebniny vo vašom okolí, pretože sa nevenujeme stovkám druhom materiálov, ale iba tým, kde dokážeme včas reagovať na vzniknuté okolnosti. V prípade, že nám budete chcieť materiál vrátiť, ako jediní vám garantujeme vrátenie plnej sumy a odvoz na vlastné náklady z vašej stavby. Jedinou a logickou podmienkou je, aby bol materiál nepoškodený, teda v takom stave ako bol dodaný. Ak sa vám stane, že nájdete v paletách prasknutú škridlu, vymeníme vám ju za novú alebo vrátime peniaze v plnej výške.

Budeme teda radi ak vyplníte náš jednoduchý formulár, ktorý nájdete pri všetkých produktoch a odpovieme Vám v čo najkratšom čase.

Tešíme sa na spoluprácu.

Peter Serej – majiteľ spoločnosti
STRECHANET – spoľahlivý partner pre Vašu strechu